Предстоятель ПЦУ нагородив архімандрита Онуфрія високою відзнакою

25 червня 2022 року Божого (12 червня ст.ст.), у день пам`яті преподобного Онуфрія Великого, Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІЙ звершив Чин освячення іконостасу та Божественну Літургію у Петро-Павлівському храмі селища Квасилів Рівненської єпархії.

Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію співслужили митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель храму протоієрей Ігор Кучерук, запрошене та місцеве духовенство.

Після богослужіння Блаженнійший Владика вручив достойникам відповідні церковні нагороди, зокрема на вшанування заслуг перед Церквою нагородив намісника Гурбинського монастиря архімандрита Онуфрія (Ляду), який цього дня святкував День Тезоіменитства, високою відзнакою з нагоди візиту в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія у серпні 2021 року.

Братія та клір Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах ще раз вітають свого намісника з Днем Тезоіменитства та з високою відзнакою, отриманою в цей день з рук Предстоятеля нашої Помісної Православної Церкви України, активним будівничим якої був і є о. Онуфрій!