Вітання наміснику Гурбинського монастиря від братії та кліру з нагоди Дня тезоіменитства

Ваше Високопреподобіє,
дорогий наш наміснику,
Всечесний отче Онуфрію!

Прийміть від нас
щирі вітання з нагоди
Дня Вашого тезоіменитства!

«Господи, полюбив я красу дому Твого і місце оселі слави Твоєї» (Пс.25:8) - без перебільшення сьогодні можемо охарактеризувати Вас цими словами псалмопівця царя Давида. Бо як ревно подвизався Ваш Небесний покровитель, преподобний Онуфрій Великий, так ревно служите Богові сьогодні і Ви, наш отче-архімандрите, турбуючись про красу дому Божого - нашого Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах.

З дня в день не покладаючи рук розбудовуєте нашу святиню, вносячи великий внесок у духовну культуру нашого українського народу. Адже Гурби - це не лише історія, це не лише місце поховання Героїв і молитви за них. Гурби - це духовний скарб нашої української нації, це доказ і вияв найвищої християнської любові, а водночас і великий осередок української самобутності та культури, які завжди нерозривно базувалися на християнських чеснотах, вірі в Бога, любові до України та її народу. Саме ця християнська любов завжди керувала українськими воїнами у боротьбі за український народ на військовому фронті, ця ж любов сьогодні керує і Вами у боротьбі за наш народ на фронті духовному.

Дякуємо Вам, отче, за Вашу працю во славу Божу, і бажаємо в цей нелегкий час війни, на який випадає цьогоріч День Вашого Тезоіменитства, щоб за покровительством і заступництвом преподобного Онуфрія Великого Ви, Ваша паства та весь український народ проживали під мирним небом, у спокої та злагоді, в радості та добробуті!

Сили і наснаги Вам у Вашій праці на Ниві Христовій!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш отче-наміснику!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники