Намісник монастиря співслужив архієпископу Іларіону за божественною літургією у храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Здолбунів

05 червня 2022 року, у сьому неділю після Пасхи, свв. отців I Вселенського собору, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Здолбунів Здолбунівського благочиння.

За богослужіння владиці співслужив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Павло Джура, настоятель храму архімандрит Дмитро (Ющак) та прибуле духовенство.

Разом із священнослужителями та громадою за богослужінням молився голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.

За богослужіння була піднесена молитва про визволення України від російських загарбників та молитва за здоров`я українських воїнів, які ціною власного життя захищають нашу незалежність.

Прикінці богослужіння владика Іларіон привітав всіх із воскресним днем та закликав паству бути єдиними у нашому прагненні перемогти ворога.

Закінчилось богослужіння молитвою Боже великий єдиний нам Україну храни.

Пресслужба Гурбинського Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах