Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

02 червня 2022 року Божого Cвята Церква святкує дванадесяте Господське свято Вознесіння Господнє. В цей святковий день у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершино святкову Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Також братія помолилась за тяжкохворого ієромонаха Марка.

По завершенні Літургії до вірян з повчальним словом звернувся отець  Онуфрій і  подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного святкового дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Пресслужба Гурбинського Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах