Архімандрит Онуфрій співсужив архієпископу Тихону у кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернополя

11 травня 2022 року, у день пам’яті святителя Кирила, єпископа Туровського, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон у співслужінні намісника Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрита Онуфрія (Ляди) та духовенства звершив Божественну літургію у кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернополя.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

По завершенні літургії владика Тихон привітав клірика кафедрального храму Різдва Христового митрофорного протоієрея Василія Божаківського з 40-річчям з Дня народження.

Архіпастир побажав ювіляру ще багато років ревного служіння на благо Святої Церкви та подарував просфору і букет білих троянд.

Отець-архімандрит також долучився до привітань від імені Гурбинської обителі, побажавши ювіляру протоієрею Василю нехай завжди буде приємною богові Ваша молитва, нехай добрим і рясним урожаєм на ниві Господній проростають слова ваших проповідей а Воскреслий Христос Бог наш нехай благословить Вас трудитися на цьому поприщі у доброму здоровї  упродовж многих і благих літ.