Монастирське богослужіння у Пасхальну ніч

24 квітня 2022 року Божого (11 квітня ст.ст.) у ПАСХАЛЬНУ НІЧ, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено святкові богослужіння згідно Уставу та церковної традиції, які очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Ілля (Соцький), ієрей Сергій Баранецький та протодиякон Андрій Бурдик.

Цьогорічне святкування найбільшого Християнського Свята і найвеличнішої події в історії Всесвіту було і є, на жаль, затьмареним воєнним станом та активними військовими діями на території України, гибеллю мирних жителів та навалою московських окупантів.

Зважаючи на необхідність максимального дотримання заходів безпеки духовенством монастиря було внесено ряд допустимих коректив у богослужіння та час їх проведення, проте всі Уставні вимоги щодо богослужінь Пасхальної ночі було дотримано.

Віряни мали можливість і причаститися Святих Таїнств Тіла і Крові Христових, і прославити за Пасхальною Утренею та Божественною Літургією Воскреслого Христа-Спасителя, і піднести свої гарячі та особливі молитви за воїнів, які захищають волю і незалежність України та її народу.

Також віряни у зручний для них час напередодні у суботу та зранку у неділю Пасхи мали можливість освятити свої пасхальні приношення.

Намісник, братія та клір Гурбинського монастиря щиро вітають усіх православних українців зі Святом Пасхи Христової, зі Світлим Христовим Воскресінням та бажають переможного миру нашій землі Українській!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

З Божою допомогою Христа-Переможця смерті