Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння Великої Суботи

23 квітня 2022 року Божого, у Велику Суботу, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено вечірню з Божественною Літургією святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда).

Богослужіння цього дня згідно Уставу були особливими, сповненні читання паремій (текстів Священного Письма Старого Завіту) та особливих піснеспівів.

За традицією виголошення ектеній, читання паремій, Апостола та Євангелія, Великий вхід звершувалися перед Святою Плащаницею Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

За уставною традицією після апостольського читання Послання святого апостола Павла до римлян під час особливого співу стихів 81-го псалма "Воскресни, Боже, суди землю, бо Ти успадкував усі народи" духовенство змінює чорне скорботне облачення на святкове біле знаменуючи наближення свята Воскресіння Господнього.

Також цього дня присутні віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Святих Пречистих і Животворчих Таїн тіла і Крові Христових.

На завершення до присутніх звернувся намісник обителі, який подякував усім за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах