Митрополит Олександр очолив відправу всенічного бдіння у Гурбинському монастирі напередодні свята Стрітення Господнього

Ввечері 14 лютого 2022 року Божого (1 лютого ст.ст.), напередодні свята Стрітення Господнього, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено всенічне бдіння, яке з благословення Високопреосвященнійшого архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона очолив Високопреосвященний митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

За богослужінням Високопреосвященнійшому Владиці співслужили намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель Свято-Онуфріївського храму с. Дермань протоієрей Тарас Гордон та настоятель Свято-Михайлівського храму с. Буща ієрей Петро Майба.

Під час читання канону Владика Олександр помазав усіх присутніх єлеєм благословенним за літією.

Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах