Престольне свято домового Трьох-Святительского трапезного храму Гурбинського монастиря

12 лютого 2022 року Божого, Свята Православна Церква вшановує пам`ять трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

По-особливому святковим цей день є для Гурбинського Свято-Воскресенського мрнастиря на Повстанських Могилах. Адже домовий трапезний храм Воскресенського монастиря є  на честь трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

В цей  святковий день було відслужено божественну літургію яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

Опісля літургії було відслужено молебень  до Трьох Святителів. Також, прочитано молитви за мир та спокій в Україні.

В кінці відправи  ієромонахом Марком було сказано проповідь, а на завершення архімандрит Онуфрій подякував присутнім за спільну молитву та привітав усіх зі Святковим днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах