Делегація Гурбинської обителі взяла участь у богослужіннях з нагоди престольного свята Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря м. Львова

9 лютого 2022 року Божого (27 січня ст.ст.), у день, коли Свята Православна Церква згадує пам`ять перенесення мощей одного з найбільших учителів Церкви, святителя Іоана, архієпископа Константинопольського, Золотоустого, своє престольне свято відзначав Свято-Іоано-Золотоустівський монастир Львівсько-Сокальської єпархії.

З цієї нагоди у Академічному Свято-Іоано-Золотоустівському храмі м. Львова, який є водночас центрально частиною комплексу монастиря та Львівської православної богословської академії, було відслужено урочисту святкову Божественну Літургію, яку очолив архіпастир Львівсько-Сокальської єпархії Високопреосвященнійший митрополит Димитрій.

На запрошення намісника монастиря участь у святкових богослужіннях взяли намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) та насельник Гурбинської обителі ігумен Лука (Зань).

На малому вході Владика Димитрій підніс намісника Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря ієромонаха Кипріана (Лозинського) до сану ігумена.

Після Літургії духовенством було відслужено молебень до святителя Іоана Золотоустого.

Зі словами вітань та повчальної проповіді до присутніх звернувся митрополит Димитрій. У свою чергу до Його Високопреосвященства та до усіх присутніх зі словами подяки звернувся ігумен Кипріан.

Завершилися урочистості уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах