Монастирське богослужіння у неділю 33-тю після Пятидесятниці

6 лютого  2022 року Божого у Неділю 33-тю після Пятидесятниці у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах, в головному храмі обителі, було відслужено Божественну літургію Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні  ігумена Луки (Зань), ієромонаха Іллі (Соцького), ієрея Сергія Баранецького та протодиякона Андрія Бурдика.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

На закінчення отець Андрій виголосив повчальну проповідь.

Також до вірян звернувся отець-намісник, який привітав усіх присутніх з воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Дорогі брати та сестри, нагадуємо Вам, що у нашому монастирі Ви можете подати онлайн-записки за здоров`я та упокій, за рідних і близьких вам людей, які будуть поминатись кожного дня за божественними літургіями які звершує братія обителі щоденно у 8:00 год.

Зробити це ви можете за посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського