Монастирське богослужіння у неділю 32-гу після Пятидесятниці

30 січня 2022 року Божого у Неділю 32-гу після Пятидесятниці у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах в домовому храмі обителі було відслужено Божественну літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні  ігумена Луки (Зань) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Під час сьогоднішніх богослужінь, як і щодня, було звершено поминання всіх імен з онлайн-записок, поданих напередодні. Нагадуємо, що онлайн-записки для молитви за здоров`я та за упокій можна подати на нашому сайті за адресою http://monastyr.rv.ua/?info=724

На закінчення літургії  отець Онуфрій зачитав ``Звернення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до українського народу `` та звернувся до присутніх з повчальним словом і подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах