Вітання Владиці Іларіону з нагоди 10-літнього ювілею на Рівненській кафедрі

наш архіпастирю
та священноархімандрите
нашої Гурбинської обителі!

Десять років тому Ви, Владико, очолили Рівненську кафедру прийнявши на себе управління однією із великих та значущих єпархій нашої української Церкви. За цей час вона під Вашим мудрим керівництвом набула суттєвого розквіту та розвитку адже Ви були і є не лише добрим пастирем Христового стада, але й справжнім батьком для священнослужителів та вірян, надійним порадником, мудрим управителем, який завжди із розумінням заглиблюється у кожне питання та знаходить правильне рішення у кожній ситуації. За цей час багато священнослужителів було рукоположено Вами, багато парафій приєдналося до нашої Помісної Української Церкви, збудовано та будуються нові храми, розквіту набуло монаше життя у нашій єпархії. У кожному навіть маленькому поступі у розвитку Православ’я на Рівненщині є Ваша безпосередня заслуга.

Ми, братія та клір Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря, завжди по особливому відчуваємо Вашу, Високопреосвященнійший Владико, батьківську опіку та любов до своєї пастви, Ваше архіпастирське служіння на благо Української Церкви задля її утвердження та спасіння людей. Завдяки Вам наш святий монастир вперше в історії відвідав Предстоятель Православної Церкви України, а урочисті богослужіння в особливі святкові дні в нашій обителі дуже часто відбуваються за участю її єпископату, що свідчить про високу повагу до Вас серед священноначалія.

Прийміть же нині, Високопреосвященнійший Владико, як подарунок у цей 10-річний ювілей Вашого служіння на Рівненській кафедрі, низький уклін від нас і слова щирої любові та подяки за добрі настанови та за великі Ваші труди на благо як нашої обителі так і Рівненської єпархії та Помісної Православної Церкви України загалом.

Возносимо сьогодні особливі молитви за Ваше Високопреосвященство та бажаємо щиро, щоб Всемилостивий Господь за молитвами Своєї Пречистої Матері та всіх святих поблагословив Вас ще багато десятиліть служити у Його винограднику, виголошувати Боже Слово Євангелія Правди та сіяти зерно Істини у серцях людей, успішно розвивати ввірену Вам нашу Рівненську єпархію та вносити свій великий вклад у розбудову Помісної Української Православної Церкви!

ІС ПОЛЛА ЕТІ, ДЕСПОТА!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі