Монастирське богослужіння у день свята Обрізання Господнього

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
14 січня 2022 року Божого (1 січня ст.ст.), у день свята Обрізання Господнього, пам`ять святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, і святителя Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Руси, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено святкові богослужіння.

З благословення намісника обителі очолив відправу Божественної Літургії святителя Василія Великого ієрей Сергій Баранецький у співслужінні протодиякона Андрія Бурдика.

На запричасному повчальну проповідь про свято Обрізання Господнього та про святителів Василія Великого і Петра Могили як приклад для наслідування виголосив о. Андрій.

У цей перший день Нового 2022 року Божого за юліанським календарем багато присутніх приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

Після Літургії духовенством було відслужено молебень на Новий Рік, у якому возносилась подяка Богові за прожитий рік та підносилися особливі прохання за благополуччя, мир і злагоду, за добробут українського народу.

Після молебню традиційними українськими новорічними віншуваннями та засіваннями духовенство привітало усіх присутніх вірян.

Також цього дня слова вітань лунали для іменинників, а особливо для регента хору п. Валентини Бартошенко, яка кілька днів тому відзначала свій день народження. На знак подяки за її труди о.Сергій вручив їй просфору та подарував ікону Пресвятої Тройці.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського
Гурбинського монастиря на Повстанських Могилах