У Гурбинському монастирі молитвою вшанували святу Великомученицю Варвару

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

17 грудня 2021 року Божого (4 грудня ст.ст.), в день памяті святої великомучениці Варвари, у трапезному Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного), ієромонаха Іллі (Соцького) та протодиякона Андрія Бурдика.

За Літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя ворожого та за всіх хворих і звільнення від недуги пошесті згубної.

Як і за кожним богослужінням, було піднесено молитву за тих, чиї імена було подано через онлайн-форму http://monastyr.rv.ua/?info=724 

По завершенні Літургії братія відслужила традиційний для цього дня водосвятний молебень та окропила усіх освяченою водою.

На завершення отець Андрій воголосив повчальну проповідь після чого всіх присутніх традиційно було помазано благословенним єлеєм.

ДОВІДКА: Свята великомучениця Варвара належить до особливо шанованих святих на Гурбинській землі. В Свято-Воскресенському монастирі зберігаються ікони з часточками її нетлінних мощей, а у мальовничому куточку урочища Гурби неподалік монастиря розташоване Джерело Святої Великомучениці Христової Варвари (http://monastyr.rv.ua/?info=7).

Багато років з нього б`є цілюща кришталево чиста свята вода, яка, за молитвами Святої Великомучениці Варвари, несе людям благодать та зцілення від недугів.

Запрошуємо усіх благоговійно з молитвою споживати цей дар Божий та отримувати через заступництво Великомучениці Варвари здоров`я душі і тіла, просвічення розуму, укріплення душевних і тілесних сил та безмежні щедроти від Всемилостивого Господа!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах