Божественна літургія у неділю 25-ту після Пятидесятниці

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

12 грудня  2021 року Божого у неділю 25-ту після П`ятидесятниці,  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння було відслужено недільний молебень.

На закінчення отець Сергій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, та подякаував усім присутнім за спільну молитву.

Дорогі брати та сестри, нагадуємо Вам, що у нашому монастирі Ви можете подати онлайн-записки за здоров`я та упокій, за рідних і близьких вам людей, які будуть поминатись кожного дня за божественними літургіями які звершує братія обителі щоденно у 8:00 год. 

Зробити це ви можете за посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

 

Прес-Служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських Могилах