Монастирське богослужіння в день пам`яті преподобного Меркурія ігумена Чернігівського та святої великомучениці Катерини

7 грудня 2021 року Божого, в день пам`яті свято Меркурія ігумена Бригинського та святої великомучениці Катерини у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах в Трьохсвятительському домовому храмі було відслужено Божественну літургію яку очолив, з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди), ієромонах Іллі (Соцького).

За літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та припинення згубної рошесті (епідемії).

По завершені богослужіння було відслуженно молебень перед іконою з частичкою його нетлінних мощей.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"