Богослужіння в день свята Собору архистратига Михаїла та інших небесних сил безплотних

21 листопада  2021 року Божого у неділю 22-гу після П`ятидесятниці та в день памяті Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника обителі очолив ігумен Лука (Зань).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

На закінчення отець Лука, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх іменинників з днем Ангела та подякаував усім присутнім за спільну молитву.

Дорогі брати та сестри, нагадуємо Вам, що у нашому монастирі Ви можете подати онлайн-записки за здоров`я та упокій, за рідних і близьких вам людей, які будуть поминатись кожного дня за божественними літургіями які звершує братія обителі щоденно у 8:00 год.

Зробити це ви можете за посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

Прес-Служба Гурбинського Свято-Воскресенського