Богослужіння в день памяті Великомученика Димитрія Солунського

8 листопада  2021 року Божого у день памяті Великомученика Димитрія Солунського,  у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Ілля (Соцький).

Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

На закінчення отець Ілля, привітав усіх присутніх з святковим днем, та подякаував усім присутнім за спільну молитву.

Дорогі брати та сестри, нагадуємо Вам, що у нашому монастирі Ви можете подати онлайн-записки за здоров`я та упокій, за рідних і близьких вам людей, які будуть поминатись кожного дня за божественними літургіями які звершує братія обителі щоденно у 8:00 год.

Зробити це ви можете за посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

Прес-Служба Гурбинського Свято-Воскресенського