Монастирське богослужіння Дмитрівської поминальної суботи

06 листопада 2021 року, у Димитрівську поминальну суботу, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершене поминальне богослужіння.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння братія обителі особливими молитвами та чинопослідуванням поминала усіх померлих Православних християн.

У суботу ж вранці у домовому Трьохсвятительському храмі монастиря було відслужено Божественну літургію яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

По завершенні богослужіння братією обителі була відслужина панахида за всіх від віку спочилих християн, та за тих полеглих які за віру Православну і волю України віддали своє життя.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"