Святкове богослужіння в день Тезоіменитства архієпископ Іларіон

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

03 листопада 2021 року Православна Церква вшанувала пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського. В цей день правлячий архієрей Рівненської єпархії - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відзначив день свого Тезоіменитства.

З цієї нагоди у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівне було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.

За літургією архієрею співслужив архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, а також благочинні єпархії, намісники монастирів, клірики кафедральних соборів та духовенство Рівненської, Тернопільської та Чернівецьої єпархій.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив священика Ростислава Олексина правом носіння наперстного хреста, а протодиякона Бориса Чувила правом носіння камилавки.

За літургією була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

За богослужінням архієпископ Іларіон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Юрієм Блаватним. 

По завершенні літургії із словами вітань на адресу архієрея звернулись архієреї, священослужителі, колектив Рівненської духовної семінарії та парафіяни.

Владика Іларіон подякував усім за вітання, після чого було проспівано уставне многолітня.


 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук