Вітання архіпастирю з Днем Тезоіменитства

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах


Ваше Високопреосвященство,

дорогий наш архіпастирю 

та священноархімандрите

нашої Гурбинської обителі!

 

 

У далекому одинадцятому столітті від Різдва Христового великим подвигом безперестанної молитви та постійної праці над переписуванням церковних книг прославився преподобний Іларіон схимник Києво-Печерський, на честь якого свого часу Ви отримали ім’я у монашому постризі і пам’ять якого сьогодні звершує Свята Православна Церква.

Як наслідував преподобний Іларіон свого наставника – преподобного Феодосія Печерського, так і Ви, дорогий Владико, невтомно у всьому наслідуєте як своїх наставників так і свого небесного покровителя. Сьогодні вже Ви самі є для всіх нас і батько, і вчитель, і порадник, але найголовніше – духовний авторитет і зразок для наслідування.

Цими роками знаковою і визначною подією в житті нашої Церкви було її визнання зі сторони інших Помісних Православних церков, що можна вважати для Вас, як для заступника голови Управління зовнішніх церковних зв`язків Православної Церкви України, своєрідним подарунком від Самого Господа.

Від нас же смиренних, від братії та кліру Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря, прийміть нині у дар, Високопреосвященнійший Владико, слова щирої любові, поваги та подяки за добрі слова, настанови, мудрість і виваженість у кожному кроці, за великі Ваші труди на благо як нашої обителі так і Рівненської єпархії та Помісної Православної Церкви України загалом.

Нехай Всемилостивий Господь за молитвами Своєї Пречистої Матері та Вашого небесного покровителя, преподобного Іларіона схимника Києво-Печерського, обдаровує Вас міцним здоров’ям і довголіттям та сповнює життєвими силами і наснагою до нових звершень!

Щиро вітаємо Вас із Днем Вашого Тезоіменитства та бажаємо повсякчасного Божого благословення у всіх Ваших трудах, багато великих досягнень у Вашій нелегкій праці сіяча Слова Божого та працівника у винограднику Христовому, добрих і рясних Вам плодів!

 

ІС ПОЛЛА ЕТІ, ДЕСПОТА!

 

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі

Вашого Високопреосвященства смиренні послушники

намісник, братія та клір

Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря

на Повстанських могилах