Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння неділі 19-ї після П`ятидесятниці

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

31 жовтня  2021 року Божого у неділю 19-ту після П`ятидесятниці,  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння братія обителі відслужила недільний молебень.

На закінчення отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, та подякаував усім присутнім за спільну молитву.

Також цього недільного дня архімандрит Онуфрій привітав насельника монастиря ігумена Луку з днем тезоіменитства та побажав Йому нехай завжди буде приємною Богові Ваша молитва, нехай добрим і рясним урожаєм на ниві Господній проростають слова Ваших проповідей, а Воскреслий Христос Бог наш нехай благословить Вас трудитися на цьому поприщі у доброму здоров`ї упродовж многих і благих літ!

Дорогі брати та сестри, нагадуємо Вам, що у нашому монастирі Ви можете подати онлайн-записки за здоров`я та упокій, за рідних і близьких вам людей, які будуть поминатись кожного дня за божественними літургіями які звершує братія обителі щоденно у 8:00 год. 

Зробити це ви можете за посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

 

Прес-Служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських Могилах