Архімандрит Онуфрій взяв участь у Богослужінні з нагоди 45-ти річчя Архієпископа Тихона

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

   19 жовтня 2021 року, у день пам`яті святого апостола Фоми, керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією архієпископ Тихон молитовно відзначив свій сорок п’ятий день народження.

 

    З цієї нагоди у кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль відбулася урочиста Божественна літургія, яку очолив митрополит Вінницький і Барський Семеон. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, архімандрит Онуфрій намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря, місцеве духовенство та гості у священному сані.

 

  За богослужінням була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ.

 

  Після закінчення літургії архіпастирі і священики звершили подячний молебень.

 

По завершенню Літургії і молебню митрополит Симеон привітав від імені Священного Синоду ПЦУ та від себе особисто владику Тихона з ювілеєм та побажав йому Божої допомоги у архіпастирському служінні на благо Церкви Христової.За матеріалами прес-служби

Тернопільсько-Бучацької єпархії