Архімандрит Онуфрій (Ляда) - намісник

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
Архімандрит Онуфрій (в миру Ляда Тарас Богданович), народився 24 березня в сімї православних християн у с. Добростани (Львівської області).

У 1997 році пішов на навчання до першого класу середньої школи с. Добростани. Пізніше продовжував навчатися у середній школі ім. Петра Андрусіва с. Камянобрід яку успішно завершив у 2008 році.

У цьому ж році вступив на навчання до Львівської Православної Богословської Академії УПЦ КП яку закінчив у 2012 році. Цього ж року поступив на Магістратуру того ж закладу. Яку успішно закінчив у 2014 році. Отримавши диплом "Магістра Богослівя".

Починаючи з 2001 року до 2008року прислуговував у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Добростани.

13 червня 2012 року Божого архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном Священноархімандритом Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на "Козацьких Могилах" був пострижений у чернецтво з іменем Онуфрій на честь преподобного Онуфрія Великого (память 25 червня).

08 липня 2012 року Божого за Божественною Літургією у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне Високопреосвященнійшим Іларіоном рукоположений у сан ієродиякона.

Пізніше призначений економом Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на "Козацьких Могилах).

06 серпня 2012 року Божого за божественною лутургією у Свято-Георгіївському монастирі на "Козацьких Могилах" Архієпископом Іларіоном рукоположений в сан ієромонаха.

18 квітня 2013 року Божого, у четвер 5-ї седмиці Великого посту за  щиру і ревну працю на благо Святої Української Православної Церкви Київського Патріархату,  до дня Святої Пасхи нагороджений НАБЕДРЕНИКОМ.

27 березня 2014 року Божого, у день памяті рівноапостольного Кирила, учителя словянського за  щиру і ревну працю на благо Святої Української Православної Церкви Київського Патріархату, нагороджений НАПЕРСНИМ ХРЕСТОМ.

18 липня 2014 року Божого призначений за сумісництвом настоятелем Свято-Параскевської парафії с. Солунів Радивилівського благочиння.

17 Серпня 2014 року Божого призначений за сумісництвом настоятелем Свято-Михайлівської парафії с. Острів Радивилівського благочиння.

16 червня 2015 року Божого, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, ієромонах Онуфрій (Ляда) призначений намісником Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах.

19 червня 2015 року Божого возведений в сан ІГУМЕНА.

21 серпня 2015 року Божого призначений викладачем Рівненської Духовної Семінарії.

14 жовтня 2015 року Божого 
нагороджений козацьким орденом Святого Великомученика Георгія Побідоносця І-го ступеня.

23 квітня 2016 року Божого, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, за Божественною Літургією з нагоди освячення головного Свято-Воскресенського храму Гурбинського монастиря, архиєпископом Іларіоном нагороджений правом носіння ХРЕСТА З ПРИКРАСАМИ.

25 червня 2018 року Божого нагороджений Благословенною грамотою Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

19 жовтня 2018 року Божого, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, нагороджений МЕДАЛЛЮ «ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ І ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ».

08 січня 2019 року Божого, архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном Священноархімандритом Гурбинського монастиря нагороджений архієрейською Благословенною грамотою.

29 березня 2019 року Божого нагороджений відзнакою "За служіння Богу і Україні".

7 квітня 2019 року Божого, Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнійшим митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм возведений у сан АРХІМАНДРИТА.

07 грудня 2020 року Божого, нагороджений медаллю святого Архістратига Михаїла.