Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння неділі 15-ої після П`ятдесятниці у Свято-Михайлівському храмі села Буща

03 жовтня 2021 року Божого, у неділю 15-ту після П`ятдесятниці, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого у Свято-Михайлівському храмі села Буща.

За богослужінням отцю-наміснику співслужив настоятель храму ієрей Петро Майба та ієрей Сергій Баранецький.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Після літургіїбуло відслужено недільний молебень.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив недільну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Також цього дня отець намісник привітав усіх іменинників зі святом та вручив памятні подаруки.

Усім іменинникам та присутнім було виголошене многоліття.

Прес-Служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських Могилах