Монастирське Богослужіння у 15-ту неділю після П`ятидесятниці

3 жовтня 2021 року Божого, у неділю 15-ту після Пятидесятниці, у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершенно божественну літургію.

Богослужіння очолив з благословеня намісника обителі архімандрита Онуфрія (Ляди) ігумен Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Після літургії братія відслужила  молебень.

По завершенні богослужіння отець Лука, виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Дорогі брати та сестри, нагадуємо Вам, що у нашому монастирі Ви можете подати онлайн-записки за здоров`я та упокій, за рідних і близьких вам людей, які будуть поминатись кожного дня за божественними літургіями які звершує братія обителі щоденно у 8:00 год.

Зробити це ви можете за посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

Прес-Служба Гурбинського Свято-Воскресенського