Монастирське богослужіння у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього

Ввечері 26 вересня 2021 року Божого, напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, в головному Свято-Воскресенському храмі обителі було звершено святкове всенічне бдіння, під час якого після великого славослів`я урочисто було винесено з вітаря і покладено на тетраподі посеред храму для поклоніння прикрашений квітами та зіллям Хрест Господній.

Відправу всенічного бдіння з благословення намісника очолив ієромонах Марк (Лісний).

Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

27 вересня 2021 року Божого, у сам день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея сергія (Баранецького).

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави на Донбасі.

З повчальним словом про Хрест до присутніх звернувся отець Онуфрій.

По завершенні Літургії братією монастиря під спів "Хресту Твоєму покланаємось, Владико,..." разом з усіма присутніми було звершено поклоніння Чесному Хресту, а усіх вірян за традицією було помазано благословенним єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"