Недільне монастирське богослужіння

26 вересня  2021 року Божого у неділю 14-ту після П`ятидесятниці,  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним, та подякаував усім присутнім за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських могилах