Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в Свято-Покровському храмі с. Родатичі

12 вересня 2021 року Божого  у неділю 12-ту після П`ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі села Родатичі (Львівсько-Сокальська єпархія) було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

На запрошення настоятеля храму  прот. Мирослава Мартиника, богослужіння цього недільного дня очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань) та прот. Мирослава Мартиника.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Після відпусту отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом. Подякувавши отцю-настоятелю та духовенству за теплий прийом та гарну спільну молитву.

У свою чергю отець-настоятель подякував отцю-наміснику та братії за очолене ними спільне богослужіння та за слова вітання.

Також цього дня архімандрит Онуфрій привітав з Днем Народження батька отця настоятеля.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах