Монастирське богослужіння в день памяті святих Петра і Павла

12 липня 2021 року Божого у день памяті святих Петра і Павла у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Після літургії братія відслужила святковий молебень.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим днем а іменинників з днем Ангела також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах