Монастирське богослужіння у 3-тю неділю Великого Посту, Хрестопоклонну

Ввечері 3 квітня 2021 року Божого, напередодні неділі 3-ої Великого Посту, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке з благословення намісника, очолив ієромонха Ілля (Соцький).

Під час всенічного бдіння, згідно Церковного Уставу, після великого славослів`я, під спів трисвятої пісні «Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас» на тетрапод урочисто було винесено для поклоніння Чесний і Животворчий Хрест Господній.

4 квітня 2021 року Божого, у неділю 3-тю Великого Посту, Хрестопоклонну, в Свято-Воскресенському храмі Гурбинської обителі було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого яку очолив богослужіння намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) якому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Нектарій (Мчедлідзе), ієромонах Ілля (Соцький) та протодиякон Андрій Бурдик.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

З повчальним словом до присутніх вірян, з благословееня намісника, звернувся отець Андрій.

На завершення духовенство та віряни під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико,...» звершили поклоніння Чесному Хресту.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах