Богослужіння 2-ої неділі Великого Посту та вітання архімандрита Онуфрія з ювілеєм

28 березня 2021 року Божого (15 березня ст.ст.), у 2-гу неділю Великого Посту, день вшанування пам`яті святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Василія Великого.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Заня), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

За Літургією було піднесено молитви за українських воїнів і припинення пошесті згубної, а також за усіх, чиї імена було подано напередодні через онлайн-форму на сайті монастиря.

По завершенні Літургії духовенством було відслужено недільний молебень, до якого долучилися протоієрей Тарас Гордон, настоятель Свято-Онуфріївського храму с. Дермань, ієрей Петро Майба, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Буща, зі своїми парафіянами, а також ієромонах Марк (Лісний) з парафіянами Свято-Покровського храму с. Будераж.

Після молебню присутнє духовенство, зокрема о. Тарас, о. Марк та о. Петро звернулися до намісника обителі, архімандрита Онуфрія, зі словами теплих вітань з нагоди 30-літнього ювілею, який він днями відсвяткував.

У своїх вітаннях отці побажали отцю-наміснику Божого благословення у його трудах на Ниві Христовій та плідної праці у Винограднику Божому, а також подякували від імені зазначених парафій, над якими Гурбинська обитель здійснює духовну опіку.

Також зі словами вітань до отця Онуфрія звернулися хористи  Гурбинського монастиря під керівництвом Валентини Бартошенко, які піднесли в дар архімандриту ікону його небесного покровителя – преподобнго Онуфрія Великого, а також постійні парафіяни і прихожани обителі з сіл Зелений Дуб та Мости, прибулі віряни з сіл Будераж, Буща та Дермань.

У свою чергу отець-архімандрит подякував за теплі вітання та побажання, за виявлену увагу до нього, а також взаємно побажав усім здоров`я і довгих благословенних Богом років життя у лоні помісної Православної Церкви України.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах