В Гурбинській обителі братія прочитала третю частину Великого покаяльного канону преподобного Андрія Критського

17 березня 2021 року Божого, у середу першої седмиці Святої Чотиридесятниці, у домовому храмі Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено Велике повечір`я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе) ієромонаха Іллі (Соцького).

По завершенні Великого повечір`я, братія відслужила заупокійну літію, де  були піднесені молитви за спокій душі усіх парафіян монастиря, братію та за загиблими борцями за Незалежність України, які відали своє життя у боях на Майданах та на Донбасі.

В кінці богослужіння отець Онуфрій звернувся до парафіян з повчальним словом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"