Навечіря Різдва Христового

06 січня 2016 року Божого коли Православна Церква стоїть в передверії великого свята Різдва Христового у Свято-Воскресенському монастирі сонмом монашого духовенства  було урочисто звершено святкові велике повечіря та ранню.

Богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієродиякона Луки (Заня).

Під час тієї служби лунали святкові піснеспіви, присвячені Бого Немовляті Христу Спасителю.

Священники помазували народ освяченим літійним єлеєм та роздавали різдвяну просфору - видимий знак народженого Спасителя світу.

Люди з піднесеним серцем та зі святим хлібом в руках поверталися до свох домівок, щоб там святою вечерею прославляти і надалі свято Різдва Христового.

Братія обителі за цим усталим звичаєм радісно попрямувала в трапезну монастиря щоби там сісти до святого Різдвяного столу і ще раз колядою прославити прихід Месії Спасителя.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"