Монастирське богослужіння в неділю м`ясопусну, про Страшний Суд

У недільний день 7 березня 2021 року Божого, у неділю м`ясопусну, про Страшний Суд,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах