Намісник монастиря взяв участь в освяченні Архієрейського офісу Рівненсько-Волинської єпархії УПЦ (ПЦУ)

22 лютого 2021 року, з благословення Високопреосвященнійшого архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) на запрошення єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла взяв участь в освяченні Архієрейського офісу Рівненсько-Волинської єпархії УПЦ (ПЦУ) у м. Рівне.

Чин освячення очолив Високопреосвященнійший архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, якому співслужили – Преосвященнійші єпископи Житомирський і Овруцьким Паїсій та Рівненський і Сарненський Гавриїл та секретар єпархіального Управління Рівненсько-Волинської єпархії УПЦ (ПЦУ) митр. прот. Павло Краєвський.

З матеріалами прес-служби
Рівненсько-Волинської єпархії УПЦ (ПЦУ)