Монастирське богослужіння у неділю про митаря та фарисея

21 лютого 2021 року Божого (8 лютого ст.ст.), у неділю про митаря та фарисея, у домовому храмі Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник оьителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Під час сьогоднішніх богослужінь, як і щодня, було звершено поминання всіх імен з онлайн-записок, поданих напередодні. Нагадуємо, що онлайн-записки для молитви за здоров`я та за упокій можна подати на нашому сайті за адресою http://monastyr.rv.ua/?info=724

На закінчення отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах