Архімандрит Онуфрій співслужив митрополиту Димитрію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова в неділю про Закхея

14 лютого 2021 року Божого (1 лютого ст.ст.), у неділю 36-ту після П`ятидесятниці, про Закхея, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) співслужив Високопреосвященнійшому митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію за Божественною Літургією святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова.

Його Високопреосвященству також співслужили: настоятель храму святителя Василія Великого с.Київець (Миколаївський р-н) протоієрей Іван Майкут, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління протоієрей Артемій Бабленюк, настоятель храму Констянтина і Олени с. Піддністряни (Дрогобицько-Самбірська єпархія ПЦУ) протоієрей Іван Михальчак, протоієрей Андрій Кочкодан, економ єпархіального управління ієрей Назарій Тишинський та ієрей Іван Данилів.

За богослужінням також молилися: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак та головний редактор православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

Під час богослужіння було піднесено особливі молитви за швидке припинення пошесті згубної (епідемії).

Після Євангельського читання Владика Димитрій виголосив повчальну проповідь.

Також під час Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій після попереднього постригу у чтеці та іподияконської хіротесії рукопоклав у сан диякона випускника ЛПБА Миколу Михальчака.

За матеріалами прес-служби
Львівсько-Сокальської єпархії