Різдвяне привітання намісника монастиря Ігумена Онуфрія (Ляди)

ХРИСТОС  НАРОДИВСЯ!

Сьогодні від усюди лунають радісні дзвони, дзвони про народження, про прихід Великого Дитяти. Ці милозвучні кампани перегукуються зі співом народу божого у храмах, співом славних стихів:

«З нами Бог, розумійте народи, і покоряйтеся, бо з нами Бог».

Так воістину в цей час, у Різдво ми особливо відчуваємо, що з нами Господь, Він з нашою Ненькою – Україною, і не допускає підкорення її іншим народом, а навпаки возносить її і покоряє загарбника. Господь у тілі маленького хлопчика сьогодні, як ніколи близько з нами, Він тут, поруч, і каже нашому недругу:

«Бо якщо в силу прийшли ви, то знову переможені будите, бо з нами Бог»

Ми сьогодні, несучи тягар захисту власної Батьківщини кожен на своєму місці, духовно зростаємо, підносимося у цю Святу ніч Приходу на Землю Богонемовляти, - Христа Спасителя, і радіємо з думкою:

«Страху ж вашого не боїмось і не стривожимось, бо з нами Бог »

« Радію з того, що маю честь привітати вас із цим Славним Святом – Різдвом Христовим та Новим 2016 р. Б. І в ці спасенні для всього православного люду дні, хотів би побажати вам найперше «миру Його»  якому «немає меж», кріпості у дусі і тілі від Того Хто є «Бог Кріпкий», а найголовніше, - завжди перебувати у великій справі – розумінні того, що Ви, і ми всі є «діти Його», які повинні пам’ятати слова:

«І уповати буду на Нього, і спасуся Ним, бо з нами Бог»

ХРИСТОС  НАРОДИВСЯ –

СЛАВІМО ЙОГО!