Монастирське богослужіння у неділю 35-ту після Пятидесятниці

7 лютого 2021 року Божого у Неділю 35-ту після Пятидесятниці, у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах в домовому храмі обителі було відслужено Божественну літургію яку очолив з благословення намісника монастиря Архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Бажанецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Під час сьогоднішніх богослужінь, як і щодня, було звершено поминання всіх імен з онлайн-записок, поданих напередодні. Нагадуємо, що онлайн-записки для молитви за здоров`я та за упокій можна подати на нашому сайті за адресою http://monastyr.rv.ua/?info=724

На закінчення  ієрей Сергій звернувся до присутніх з повчальним словом та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах