«Гурбинська обитель дзвінко колядує». Акафіст та концерт колядок у Свято-Успенському соборі м. Здолбунова

31 січня 2020 року Божого (18 січня ст.ст.), після обіду, намісник Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) з братією та хором Гурбинської обителі разом із хором Свято-Покровського храму с. Будераж відвідали Свято-Успенський собор м. Здолбунова на запрошення його настоятеля.

Тут у Свято-Миколаївському нижньому храмі собору було відслужено акафіст до Пресвятої Богородиці, який очолив архімандрит Онуфрій у співслужінні настоятеля собору архімандрита Дмитра (Ющака), ієромонаха Марка (Лісного), ієромонаха Іллі (Соцького), протоієрея Ігоря Саковського, ієрея Сергія Баранецького та протодиякона Андрія Бурдика.

Перед богослужіння настоятель ознайомив гостей із собором та його святинями.

Після богослужіння хором Гурбинського монастиря під керівництвом п. Валентини Бартошенко спільно з хором Свято-Покровського храму с. Будераж було дано концерт колядок, у яких ще раз прославлялось Христа, Який зволив задля нашого спасіння прийняти тіло та народитися від Пресвятої Богородиці у вифлеємському вертепі.

Варто зауважити, що в українському народі і в Українській Церкві здавна існує традиція величати прихід Спасителя упродовж не лише Різдвяних свят але й упродовж сорока днів від Різдва Христового аж до свята Стрітення Господнього. Приємно зазначити, що на богослужіння та концерт завітало багато вірян, щоб підтримати цю традицію та долучитися як фізично так і духовно і до спільної молитви і до спільного славлення Христа-Спасителя.

На завершення на знак подяки за запрошення, спільну молитву та теплий прийом кілька колядок було виконано братським хором монахів та духовенства Гурбинського монастиря на чолі з отцем-намісником обителі архімандритом Онуфрієм.

У свою чергу настоятель собору архімандрит Дмитро висловив глибоку та щиру вдячність за відвідини, звершене богослужіння і концерт колядок усім присутнім духовенству, хористам та вірянам.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах