Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння неділі 34-ої після П`ятдесятниці у Свято-Михайлівському храмі села Буща

31 січня 2021 року Божого (18 січня ст.ст.), у неділю 34-ту після П`ятдесятниці, намісник Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого у Свято-Михайлівському храмі села Буща.

За богослужінням отцю-наміснику співслужив настоятель храму ієрей Петро Майба та протодиякон Андрій Бурдик.

Як і нещодавно у Свято-Покровському храмі села Будераж так і тут, у селі Буща, віряни на чолі з настоятелем радо зустріли отця-намісника Гурбинського монастиря, адже обитель постійно надавала і надає їм духовну допомогу та підтримку після того як в лютому 2019 року збори релігійної громади Свято-Михайлівського храму села Буща прийняли рішення про вихід громади з-під юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (Московського Патріархату) та про перехід під юрисдикцію до Православної Церкви України.

На запричасному отець-протодиякон виголосив проповідь з тлумаченням євангельського читання, а після відпусту з повчальним словом до вірян звернувся архімандрит Онуфрій. Подякувавши усім за гарну спільну молитву отець-намісник привітав усіх з недільним днем та побажав усім Божого благословення.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах