Ігумен Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у Свято-Воскресенському соборі м. Рівне

20 грудня 2015 року, у 29-ту неділю після П'ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівне.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків УПЦ КП архімандрит Кіріон (Інасарідзе); намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та соборне духовенство.

Після Євангельського читання владика Іларіон звернувся до вірних з повчальним словом.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Помолились також за упокій убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.

Під час літургії владика Іларіон звершив ієромонашу хіротонію над насельником Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ієродияконом Даниїлом (Шишканинцем), та ієродияконську хіротонію над ченцем Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря Лукою (Занем).

По завершенні літургії був відслужений молебень, по завершенні якого владика Іларіон прочитав молитву за об'єднання Української Православної Церкви.

Прес-служба Рівненської єпархі