Монастирське богослужіння у день свята Обрізання Господнього, день пам`яті святителів Василія Великого та Петра Могили

14 січня 2021 року Божого (1 січня ст.ст.), у день свята Обрізання  Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, день пам`яті святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, та Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Русі, перший день нового 2021-го року за юліанським календарем, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого та молебень на новий рік.

З благословення намісника обителі архімандрита Онуфрія (Ляди) святкові богослужіння очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієрея Сергія Баранецького.

За Літургією на потрійній ектенії було піднесено особливі прохання за визволення України від нашестя чужинців та благополучне повернення українських воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави у зоні проведення ООС (кол. АТО), а також за всіх поранених та полонених воїнів, добровольців і громадських активістів і про припинення зубної пошесті (епідемії).

Наприкінці Літургії духовенством було відслужено молебень на новий рік під час якого підносилися особливі прохання за щасливий і благополучний наступний 2021-й рік для України та її народу.

Привітавши усіх з новим роком о. Лука привітав усіх іменинників цього дня з днем тезоіменитства (днем ангела) та вручив символічні пам`ятні подарунки.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та традиційним помазуванням усіх присутніх благословенним за всенічним бдінням єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах