Архієпископ Іларіон та архімандрит Онуфрій взяли участь у святкових богослужіннях з нагоди престольного свята кафедрального собору Різдва Христового м. Володимир-Волинський

8 січня 2021 року Божого (26 грудня ст.ст.), на другий день Різдвяних свят, день Собору Пресвятої Богородиці, на запрошення єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, священноархімандрит Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) взяли участь у торжественних богослужіннях з нагоди престольного свята кафедрального собору на честь Різдва Христового м. Володимир-Волинський.

Відправу святкової Божественної Літургії очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященний митрополит Димитрій.

За богослужіннями молились також митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, єпископ Житомирський та Овруцький Паісій, єпископ Боярський Геронтій і запрошене духовенство.

Наприкінці Літургії Митрополит Димитрій привітав з Різдвом Христовим і престольним святом кафедрального собору усіх присутніх вірян та їхнього архіпастиря Преосвященного єпископа Матфея. Подякувавши Владиці Матфею за запрошення Владика Димитрій виголосив слова повчальної проповіді.

По завершенні Літургії духовенством було відслужено святковий молебень, після якого до присутніх звернувся Його Преосвященство єпископ Матфей. Насамперед він подякував архієреям, духовенству та всім гостям, які прибули на запрошення, і привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим.

Привітати свого архіпастиря зі святом також прибули представники місцевої влади та Збройних Сил України.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та спільною колядою.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах