Архієпископ Іларіон відвідав Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр

18 грудня 2015 року ввечері, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у супроводі намісника Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумена Софронія (Бордюка); намісника Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) та директора ТМ «Євротон» Ярослави Юріївни Острожчук, відвідав Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр.

Цей заклад створений з метою реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими тяжкими порушеннями мовлення. Основним завданням Центру є забезпечення права дітей із складними вадами розвитку на здобуття відповідного рівня дошкільної та загальної середньої освіти.

Тепло і невимушено пройшло спілкування владики Іларіона з вихованцями закладу, під час якого архіпастир цікаво і доступно розповів дітям про святителя Миколая Чудотворця та його добрі вчинки.

Також архієпископ Іларіон привітав директора навчально-реабілітаційного центру Аллу Євгенівну Ярмошевич, вихователів та дітей із святом, та подякував кожному працівнику Центру за їхню самовіддану працю, любов та терпіння, які вони виявляють до хворих діток.

Наостанок владика Іларіон, разом з духовенством та Ярославою Юріївною вручив кожному вихованцю святкові гостинці.

Прес-служба Рівненської єпархії