Монастирське богослужіння в день свята (Собору Пресвятої Богородиці)

8 січня 2021 року Божого на другий день Різдва Христового, коли Церква Христова вшановує Собор Пресвятої Богородиці у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено святкову Божественну літургію яку очолив з благословення намісника обителі архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні, за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні літургії  отець Лука прочитав Різдвяне Послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та привітав усіх парафіян зі святом Собору Пресвятої Богородиці.

Потім було памазано усіх присутніх освяченим єлеєм.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах