Різдвяне Богослужіння в Гурбинському монастирі

7 січня 2021 року (25 грудня ст.ст.), з нагоди величного свята – Різдва Господа нашого Ісуса Христа у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено урочисту Божественну Літургію.

Святкове Богослужіння очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Заня), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

Після прочитання Євангелія архімандрит Онуфрій зачитав Різдвяне послання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до духовенства та віруючих Православної Церкви України.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні, за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Цього святкового дня багато людей причастилися Безсмертних і Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

Від імені братії монастиря та від себе особисто отець-намісник привітав парафіян з радісним святом Христового Різдва, побажав усім щедрих ласк і допомоги від Предвічного Бога, що воплотився і став людиною задля нашого спасіння.

Після богослужіння братія та усі присутні проспівали традиційні українські колядки, чим прославили народження Христа Спасителя.

На завершення цього святкового дня усіх присутніх було помазано єлеєм, благословенним за всенічним бдінням напередодні.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах