Монастирське богослужіння у неділю 30-ту після П`ятидесятниці, Неділю перед Різдвом Христовим, святих отців

03 січня 2021 року Божого у Неділю 30-ту після П`ятидесятниці, Неділю перед Різдвом Христовим, святих отців, в трапезному Трьохсвятительському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Під час сьогоднішніх богослужінь, як і щодня, було звершено поминання всіх імен з онлайн-записок, поданих напередодні. Нагадуємо, що онлайн-записки для молитви за здоров`я та за упокій можна подати на нашому сайті за адресою http://monastyr.rv.ua/?info=724

На закінчення  архімандрит Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах